BlacKkKlansman - J'ai infiltrĂŠ le Ku Klux Klan FRENCH DVDRIP 2018 | web interface | Lupin III (2015)

imaginegiants.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

James Bond - Pozdrowienia z Rosji (1963) lek...dodany: 14/02/2010

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
14/02/2010
Wyświetleń:
2266
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Drugi oficjalny film o przygodach słynnego agenta Jamesa Bonda (Sean Connery) .Tym razem 007 musi stawić czoła przestępczej organizacji Widmo, która chce zdobyć lektor - maszynę służącą do dekodowania meldunków.W tym celu udaje się do Istambułu gdzie poznaje szefa T wydziału M-16 w Turcji Kerima Beya oraz Tatianę Romanowę - radziecką agentkę, która ma mu pomóc w wykonaniu misji. Po zabraniu maszyny z radzieckiego konsulatu wsiadają do Orient Expressu gdzie Bond spotyka seryjnego zabójcę Donalda Granta , który ma zamiar zabrania lektora ze sobą i dostarczenia go organizacji Widmo. Jednak w wyniku długiego pojedynku Bondowi udaje sie zabić przeciwnika i zabrać maszynę oraz Tatianę. Jednak po dotarciu do Wenecji musieli jeszcze zabić Rosę Klebb (demoniczną kobietę pracującą dla Widma).


James Bond - Pozdrowienia z Rosji (1963) lek...dodany: 14/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18213 Online:19 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze imaginegiants.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis imaginegiants.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.