imaginegiants.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Prawdziwa historia Robin Hooda / The Real Ro...dodany: 22/07/2011

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
22/07/2011
Wyświetleń:
2294
Komentarzy:
1
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Dokument ukazujący okoliczności powstania legendy o Robin Hoodzie. Twórcy programu analizują fakty historyczne związane z postacią banity, który okradał bogatych i obdarowywał biednych. Istnieją przypuszczenia, że na na powstanie mitu Robin Hooda mogło mieć wpływ kilka postaci historycznych, o których dokonaniach mówiono jeszcze w czasach wypraw krzyżowych. Od tego czasu inspirowało się nim wielu artystów. W dokumencie zostały wykorzystane fragmenty najnowszej, wyreżyserowanej przez Ridleya Scotta, hollywoodzkiej produkcji o Robin Hoodzie, w której główne role zagrali Russell Crow i Cate Blanchett.


Prawdziwa historia Robin Hooda / The Real Ro...dodany: 22/07/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • extremeKondzior: polecam dobry film (2011-07-31 o godz. 17:36:36)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18211 Online:19 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze imaginegiants.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis imaginegiants.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

Makai Senki Disgaea | Shinkansen Henkei Robo Shinkalion The Animation Episode 42 | MalbĂźcher fĂźr Erwachsene