Discipline | Deadline Gallipoli (12) | Kite Runner

imaginegiants.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Bitwa o Pareo Rock / Battle Of Pareo Rock (2...dodany: 09/09/2011

Gatunek:
Familijne
Data Dodania:
09/09/2011
Wyświetleń:
1853
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Zrealizowana z rozmachem, barwna opowieść o przygodach dwójki dzieci, które wyruszają w magiczną podróż po Afryce. 11-letni Jimmy (Johann Harmse) przybywa ze swoją matką Lisą (Caroline Goodall) do Afryki. Kobieta ma tam rozpocząć pracę. Na miejscu okazuje się, że w związku z planowaną budową pola golfowego, którą Lisa ma nadzorować, w okolicy dochodzi do walk między tubylczymi plemionami. Sytuacja jest coraz bardziej napięta. Jimmy i Charita (Ketrice Maitisa), pochodząca z biednej rodziny afrykańska dziewczynka, wierzą, że są w stanie zapobiec rozlewowi krwi. W tym celu wyruszają w niebezpieczną podróż. Na szczęście w czasie wędrówki chronią ich gadająca żyrafa o imieniu Seraf oraz magiczny medalion. Bitwa o Pareo Rock to przeznaczona dla całej rodziny magiczna opowieść o przyjaźni i odwadze. Stworzony przez holenderską ekipę film spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Obraz został doceniony przez krytyków i wymagającą publiczność na międzynarodowych festiwalach kina familijnego - zdobył nagrodę dla najlepszego filmu na festiwalu w Kairze i Nagrodę Publiczności w Toronto. W produkcji wystąpili między innymi: Caroline Goodall (Lista Schindlera, Pamiętnik księżniczki, Dorian Gray), Hanna Verboom (Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie) oraz debiutujący na dużym ekranie odtwórcy ról dziecięcych: Johann Harmse i Ketrice Maitisa. Zdjęcia powstały w malowniczych afrykańskich plenerach - w Namibii i RPA.


Bitwa o Pareo Rock / Battle Of Pareo Rock (2...dodany: 09/09/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:23 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze imaginegiants.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis imaginegiants.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.