imaginegiants.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Badrinath (2011) Napisy PLdodany: 08/01/2012

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
08/01/2012
Wyświetleń:
2743
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Bheeshma Narayana (Prakaj Raj) to mistrz sztuk walki, który trenuje grupkę młodych chłopców na przyszłych strażników hinduskich świątyń. Jego najlepszych uczniem (którego planuje wyznaczyć swoim następcą) jest Badri (Allu Arjun). Pewnego dnia do Badrinath przyjeżdża ze swoim dziadkiem Alakananda (Tamannah), aby oddać ostatnią posługę zmarłym rodzicom. Dziewczyna jest ateistką, co Badri traktuje jako wyzwanie i przysięga zrobić z niej osobę wierząca. Młodzi się w sobie zakoch*ją. Jednak Alakananda ma mroczną przeszłość, a groźny Sarkar (Kelly Dorjee) chce ją dopaść. Z drugiej strony Badri ma zostać nowym strażnikiem świątyni w Badrinath, co wymaga od niego zachowania do końca życia stanu wolnego. Czy dotrzyma obietnicy danej swojemu guru, czy może wybierze miłość i małżeństwo?


Badrinath (2011) Napisy PLdodany: 08/01/2012

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:13 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze imaginegiants.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis imaginegiants.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    Tablet SchutzhĂźlle fĂźr Huawei T1-701W Etui Case 7 Zoll Rot 360 | Bad Blood | BluRay 1080p